skip to Main Content
De Beste Wensen En Bedankt!

De beste wensen en bedankt!

Op de eerste plaats, de beste wensen! De jaarwisseling en het zelf vuurwerk afsteken zit er weer bijna op voor een jaar. Bedankt als u de afgelopen jaren gekozen heeft voor lekkerknallen.nl om uw vuurwerk te kopen. Ons team doet zijn uiterste best om een zo goed mogelijke assortiment samen te stellen en het beste advies te geven.

Dit waarderen wij ieder jaar enorm. We hopen dat u genoten heeft van het door ons aan u geadviseerde en verkochte vuurwerk. Opmerkingen zijn altijd welkom voor verbetering van onze service. Ook indien u iets miste in ons assortiment, dan horen wij dat altijd graag.

Bent u tevreden over ons, dan lezen we dat graag op Facebook in een recensie. Mocht u toch ergens niet tevreden over zijn, vertel het ons en we zoeken naar een passende oplossing.

 

Back To Top