Skip to content

De beste wensen en bedankt!

Op de eerste plaats, de beste wensen! Bedankt dat je de afgelopen jaren gekozen hebt voor lekkerknallen.nl om je vuurwerk te kopen. Ons team doet zijn uiterste best om een zo goed mogelijk assortiment samen te stellen en het beste advies te geven.

Dit waarderen wij ieder jaar enorm. We hopen dat u genoten heeft van het door ons aan u geadviseerde en verkochte vuurwerk. Opmerkingen zijn altijd welkom voor verbetering van onze service. Ook indien u iets miste in ons assortiment, dan horen wij dat altijd graag.

Mocht je dit bericht lezen omdat je buren of vrienden vuurwerk van lekkerknallen.nl afsteken? Mooi hè? Aan het einde van het jaar ben je welkom ongeacht je budget. Schrijf je alvast in voor onze nieuwsbrief. We versturen deze pas over een maand of 11½, maar dan heb je het maar alvast gedaan.

Bent u tevreden over ons, dan lezen we dat graag op Google of Facebook in een recensie. Mocht u toch ergens niet tevreden over zijn, vertel het ons en we zoeken naar een passende oplossing.

Back To Top